Wiadomości

Spotkanie Sieci Bakhita z uczestnikami SMAL-u

Jedna z wakacyjnych „akcji” uwrażliwiania na problem handlu ludźmi oraz informowania o tym zjawisku miała miejsce podczas SMALu (Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej) w dniach 19-21 sierpnia w Garbowie.

Członkowie Sieci Bakhita spotykali się z młodzieżą przy standzie zaopatrzonym w materiały edukacyjne, broszury informujące jak chronić siebie i innych oraz w bileciki promujące inicjatywy sieci.

Więcej fotografii obejrzeć można w naszej Galerii

Naszym celem było nie tylko informować, ale także otwierać oczy, poruszać, zachęcać i dodawać młodym odwagi, by byli zdecydowani i odważni w przeciwstawianiu się współczesnemu niewolnictwu, by szukali odpowiednich sposobów pomocy i uwierzyli, że każdy może coś zrobić, każdy może zaangażować się w budowanie cywilizacji wolnej od wykorzystywania i używania drugiego człowieka.

To były dobre rozmowy, pytania, dzielenie doświadczeń. Dla nas była to także cenna możliwość podzielenia wspólnej troski o to, by wszyscy – szczególnie ludzie młodzi – mogli cieszyć się wolnością.

Dziękujemy organizatorom SMALu za przyjęcie nas i wsparcie! Dziękujemy za stworzenie możliwości spotkania.

    POINFORMUJ O NAS! 

Pomóż promować naszą stronę internetową i nasze dzieło. Wklej nasze logo lub banner na swoją stronę. Bóg zapłać!         -- KLIKNIJ TUTAJ  --

Numer naszego konta bankowego

58 1240 6292 1111 0011 0120 0591


 Zobacz mapę strony


Znajdź nas także:     

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) używane w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
- Polityka prywatności na naszej stronie -