Wiadomości

Nasza propozycja na nabliższy Europejski Dzień przeciwko Handlowi Ludźmi

18 października 2016 roku (wtorek) o godz. 18:30 w Centrum Kultury "Dobre Miejsce" przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie odbędzie się prezentacja filmu „Nikczemny handlarz dusz”. Wstęp wolny, film od 16 roku życia.

"Nikczemny handlarz dusz" w reżyserii Benjamina Nolot i Matta Dickey to bezkompromisowy dokument, odsłaniający mechanizmy współczesnego niewolnictwa.

Od pierwszej sceny film demaskuje mechanizmy handlu ludźmi i wykorzystania w przymusowej prostytucji. Dając głębsze wejrzenie w ten rodzaj przemysłu, ujawnia miejsca sprzedaży, pracy oraz przetrzymywania ofiar. Zestawienie obrazów z ponad dziewiętnastu krajów świata pokazuje skalę koszmaru niewolnictwa, jakiego każdego dnia doświadczają miliony osób. Film trwa ok. 96 minut.

Po projekcji filmu przewidziane jest spotkanie dotyczące tematyki poruszonej w filmie. Podjęte zostaną zagadnienia dotyczące prewencji i możliwości zaangażowania się na rzecz zapobiegania współczesnym formom niewolnictwa.

Na film zapraszają osoby z Sieci Bakhita, z Domu Modlitwy Warszawa 24 oraz z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny.
Jeśli to możliwe, będziemy wdzięczni za zgłoszenie chęci przybycia na film na FB lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/176157902788838/

Informacje o projekcji i filmie znaleźć można również na stronie http://dobremiejsce.org/nikczemny-handlarz-dusz-film-z-dyskusja-na-temat-handlu-ludzmi-zaprasza-siec-bakhita/.

    POINFORMUJ O NAS! 

Pomóż promować naszą stronę internetową i nasze dzieło. Wklej nasze logo lub banner na swoją stronę. Bóg zapłać!         -- KLIKNIJ TUTAJ  --

Numer naszego konta bankowego

58 1240 6292 1111 0011 0120 0591


 Zobacz mapę strony


Znajdź nas także:     

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) używane w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
- Polityka prywatności na naszej stronie -