Wiadomości

Różaniec malowany piaskiem

Zaczyna się rok szkolny i planujemy różne wydarzenia. Oto nasza propozycja: Różaniec malowany piaskiem na płytce. Film można wykorzystać przy modlitwie różańcowej odmawianej we wspólnotach, grupach modlitewnych, na spotkaniach dla młodzieży a także w parafii.

Jest to bardzo konkretna forma modlitewnej pomocy i wsparcia dla osób, które cierpią z powodu współczesnych form niewoli. Przy okazji, jest też sposobem uwrażliwiania na problem, który dotyka także naszego społeczeństwa. Płytkę można otrzymać pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Płytka jest propozycją włączenia się w modlitwę różańcową w intencji ofiar handlu ludźmi. Oprócz oprawy wizualnej – malowanie piaskiem poszczególnych tajemnic bolesnych i oprawy muzycznej - w tajemnice różańca są wplecione rozważania i historie ofiar handlu ludźmi. Dołączamy fragment rozważań.

Będziemy też wdzięczni za ofiary za płytki. Wszystkie informacje na ten temat otrzymają Państwo mailowo pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Malowanie piaskiem: Katarzyna Perkowska, www.rysunkinapiasku.pl
Muzyka: Piotr Kurstak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    POINFORMUJ O NAS! 

Pomóż promować naszą stronę internetową i nasze dzieło. Wklej nasze logo lub banner na swoją stronę. Bóg zapłać!         -- KLIKNIJ TUTAJ  --

Numer naszego konta bankowego

58 1240 6292 1111 0011 0120 0591


 Zobacz mapę strony


Znajdź nas także:     

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) używane w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
- Polityka prywatności na naszej stronie -