Wiadomości

8 lutego - zapraszamy na spotkanie online

8 lutego obchodzimy VII Dzień Modlitwy i Refleksji na temat Walki z Handlem Ludźmi. Jedną z inicjatyw tego dnia jest spotkanie online przygotowane przez Oświęcimską Wspólnotę Świeckich Salwatorianów organizującą corocznie modlitewne czuwanie ten dzień.

Ze względu na pandemię tegoroczne spotkanie odbędzie się online i będzie miało wymiar światowy. Wiodące języki będą polski i angielski z tłumaczeniem konsekutywnym. Występuje ks. prof. Piotr Mazurkiewicz z rozważaniem pod kątem nauki społecznej Kościoła. Siostra Anna Bałchan Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej da świadectwo o swojej pracy na ulicach. Prezes Międzynarodowej Wspólnoty Świeckich Salwatorianów Christian Patzl ze swoją Małżonką Martiną dadzą świadectwo o swojej misji, polegającej na uświadamianiu społeczeństwie, co do zagrożenia współczesnego niewolnictwa.

Treść każdego wystąpienia ma służyć jako wprowadzenie do modlitwy.

Czuwanie na żywo jest zaprogramowane na platfrmie ZOOM w godzinach od 20:30 do 22:00, oczywiście w poniedziałek 8 lutego.

Jednocześnie będzie możliwość biernego oglądania spotkania na YouTube live streaming, a dla tych którzy mają kolidujące obowiązki, będzie możliwość oglądania nagrania na YouTube w dowolnym czasie. Osoby korzystające z live streaming będę mogli komentować na "chat".

YouTube live streaming

https://youtu.be/sm7WZ9X7fO8

Link do live streaming jest jednocześnie linkiem do nagrania. Chętni będą mieli dostęp do nagrania w dowolnym czasie przez kilka tygodni.

    POINFORMUJ O NAS! 

Pomóż promować naszą stronę internetową i nasze dzieło. Wklej nasze logo lub banner na swoją stronę. Bóg zapłać!         -- KLIKNIJ TUTAJ  --

Numer naszego konta bankowego

58 1240 6292 1111 0011 0120 0591


 Zobacz mapę strony


Znajdź nas także:     

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) używane w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
- Polityka prywatności na naszej stronie -